Hizmetlerimiz

Müşteri memnuniyeti odaklı servis hizmetleriyle, kısa zamanda adresinize gelinerek beyaz eşya servis hizmetleri sağlanmaktadır.

SİZE SUNDUĞUMUZ HİZMETLER

Arıza, bakım ve montaj işlemlerinde çözüm odaklı aynı zamanda garantili bir süreç izlenmektedir.

Elazığ Beyaz Eşya Servisi

Dünyanın önde gelen markalarına özel montaj, bakım ve onarım işlemleri Elazığ beyaz eşya servisi ile yapılabilmektedir. Profesyonel ve uzman bir ekiple birlikte, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın ve kombi üzerine servis işlemleri yerine getirilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı servis hizmetleriyle, kısa zamanda adresinize gelinerek beyaz eşya servis hizmetleri sağlanmaktadır. Elazığ üzerinden hizmet vermekte olan teknik servis, sertifikalı ve uzman ustalarla çalışarak, ev ve ofis eşyalarınızdaki onarımların yapılmasını sağlayacaktır. Çamaşır, bulaşık makinesi, buzdolabı ve televizyon tamir işlemleri için gerekli olan bütün donanıma sahip olmakla birlikte, sıfır ve ikinci el beyaz eşyaların tamir, bakım ve montaj işlemleri de yerine getirilmektedir.

Türkiye’nin ve dünyanın en gelişmiş markaları için gerekli olan bütün yedek parça, montaj ve onarım işlemlerine hızlı bir çözüm bularak, garantili bir tamir işlemi yerine getirilecek beyaz eşyalarınız eski performanslarını kazanacak şekilde temizlenecektir. Profesyonel bir hizmet için Elazığ beyaz eşya servisi hizmetleri için iletişime geçebilirsiniz.

Sertifikalı Ekip Hizmeti

Beyaz eşya alanında onarım, bakım ve montaj işlemlerinde yetilendirilmiş olan ekip, alanında uzmanlaşmış profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Ustalık belgesine sahip, marka ve makine özellikleri üzerinden gerekli işlemlerin yapılmasını sağlayacak şekilde tam teşekkülü bir hizmet anlayışı benimsenmiştir. Garantili bir bakım, onarım ve montaj işlemi yapabilecek, makinenin arıza nedenleri araştırılarak işleme alınacaktır. Buzdolabı gibi soğutucu makineler, yıkama üzerine geliştirilmiş çamaşır ve bulaşık makineleri kireçlenerek performanslarını kaybede bilmektedir. Performans yükseltici aynı zamanda beyaz eşyanın marka ve donanımına yönelik bir onarım hizmeti verilerek, tamir ve bakım işlemleri yapıldıktan sonra size teslim edilecektir. Elazığ beyaz eşya servisi olarak, beyaz eşya alanındaki önde gelen markaların servis hizmetleri verilmektedir. Arıza, bakım ve montaj işlemlerinde çözüm odaklı aynı zamanda garantili bir süreç izlenmektedir. Türkiye’nin ve dünyanın ileri gelen markalarına sağlanacak olan onarım, bakım hizmetlerinin yanı sıra taşıma ya da ikinci el beyaz eşya alımlarında montaj işlemleri de sağlanmaktadır. Soğutucu, ısıtıcı ve temizlemeye yönelik dizayn edilmiş beyaz eşyaların alanında uzmanlaşmış olan tamir ustalarıyla birlikte bakıma alınması sağlanacaktır.

EXTRA HİZMETLER

Kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima servisi olarak, anında çözüm odaklı aynı zamanda hızlı bir şekilde işleme alınması sağlanacaktır.

Elazığ Beyaz Eşya Yedek Parça Hizmeti

Gelişmiş markaların kullandığı teknolojilere yönelik, ihtiyaç duyulan bakım, onarım ve montaj işlemleri yerine getirilmektedir. Makine arızasının nedenleri tespit edildikten sonra, gerekli olan yedek parça temini yapılarak, kısa zamanda makinenin eski performansına kavuşması sağlanacak, özellikle orjinal yedek parça kullanıma önem verilerek işlem gerçekleştirilecektir. Kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima servisi olarak, anında çözüm odaklı aynı zamanda hızlı bir şekilde işleme alınması sağlanacaktır. Elazığ beyaz eşya servisi hizmetleri kapsamında ihtiyaç duyulan bütün işlemler yerine getirilecektir.

% 100 Garantili Yetkili Servis

Beyaz eşya arıza, onarım ve bakım işlemleri için ihtiyaç duyulan profesyonel bir destek için sertifikalı uzman ustalarla birlikte çalışılmaktadır. Bu süreçte, gerekli olan bütün tadilat, bakım ve montaj donanımına sahip olan yetkili servis, beyaz eşya alanında yedek parça temini yaparak, makinelerin eski performansına dönmesine öncelik vermektedir. % 100 garantili ve profesyonel bir hizmet için beyaz eşya alanında uzmanlaşmış bir ekiple birlikte, kusursuz bir hizmet alarak sürecin hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz.